tüy dökücü hamam otu yağı
tüy dökücü

Hamam otu yağı nasıl kullanılır

İstenmeyen tüylerinizden kurtulmanıza yardımcı olabilecek bir ürün ile tanışmaya ne dersiniz? Ağda, epilasyon ve jilet gibi sıkıcı ve acı veren yöntemlerle bacaklarınızı tahriş etmekten bıkmadınız mı? Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı sizin için uzun uğraşlar sonucunda üretildi. Bu mucizevi yağ sayesinde 6 seansta tüylerinizden önemli oranda kurtulabilmenizde faydalı olacak. Tek yapmanız gereken 6 seans boyunca hürrem sultan hamam otu yağını kullanmak. Sonuclarına inanamayacaksınız. Diğer ürünler gibi kokusuyla sizi rahatsız etmez içeriğindeki parfüm özü sayesinde hem tüylerinizi kökden temizlerken hemde bacaklarınızın güzel kokmasını sağlar.Hürrem Hamam Otu Yağı ile alışageldiğiniz ürünleri unutacaksınız.

KULLANIM UYARILARI

 

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı  Ürünü kullanmaya başlamadan önce kullanım talimatlarını iyice okuyunuz. Özellikle bacak, koltukaltı, bikini bölgesi, genital bölge, sırt, omuz ve karın bölgesindeki istenmeyen tüylere karşı kullanım için idealdir. Kullanmaya başlamadan önce cildinizin küçük bir bölgesinde test ediniz. YAN ETKİLERİ
Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı Hamile ve emziren kadınların kullanmaya başlamadan önce mutlaka doktorlarına danışmaları önerilir.