tüy dökücü hamam otu yağı
tüy dökücü

Hürrem hamam otu yağı nasıl kullanılır

Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı’nı vücudunuzun birçok bölgesinde güvenle kullanabilirsiniz. Ürünü kullanmaya başlamadan önce kullanım talimatlarını iyice okuyunuz. Özellikle bacak, koltukaltı, bikini bölgesi, genital bölge, sırt, omuz ve karın bölgesindeki istenmeyen tüylere karşı kullanım için idealdir. Kullanmaya başlamadan önce cildinizin küçük bir bölgesinde test ediniz.YAN ETKİLERİ
Hürrem Sultan Hamam Otu Yağı tamamen doğal bir formüle sahiptir. Belirtilen hiçbir yan etkisi yoktur. Hamile ve emziren kadınların kullanmaya başlamadan önce doktorlarına danışmaları önerilir.
Hürrem hamam otu yağının kullanımı çok kolay önce tüylü bölgeyi ağda epilasyon veya permatikle tüyleri temizledikten sonra hamam yağını masaj yapar gibi aynı bölgeye 5 gece sürün ve tüylerin tekrar çıkmasını bekleyin yine aynı işlemi tekrerlayın bu işleme tüyler tamamen azalıp bitene kadar devam edin tüylerin azalıp tamamen bittiğini 3 seanstan sonra görüceksiniz.

 

 

2 thoughts on “Hürrem hamam otu yağı nasıl kullanılır

  • Bahtiyar says:

    Hertelden bir ses çıkıyor bu ürün faydalımı değilmi.Saçma sapan yorumlar yapıp insanların kafasını karıştırmayın. Bana bu yağ bitkisel mi değilmiş vvücutta tahriş yapıyormu nasıl kullanılacağını biliyorum yetkili bir kişiden anlamlı manalı bir açıklama istiyorum sağlık bakanlığından onay varmı bende kesin olarak çevreme anlatabileyim kardeşim. Bu ya bilip bilmeden konuşup insanların kafasını karıştırmayın.

  • gul yuzlum says:

    Sipariste 2 kutu geldi biri su gibi digeri yag bu ikisinin kullanimi nasil olur ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>